Ο διαρκής αγώνας της αγάπης και της προσφοράς προς τον συνάνθρωπο, μας χρειάζεται όλους. Μπορείτε να στηρίξετε το έργο του Συλλόγου μας κάνοντας εγγραφή ως μέλος ή καταθέτοντας την αγάπη σας σε κάποιον από τους τραπεζικούς λογαριασμούς: PAYPAL: ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΔΩΡΕΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ: IBAN: GR 0801 1039 400000 39400 186514 SWIFT-BIC: ETHNGRAA … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΔΩΡΕΑ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί